výstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstava

Muzejní noc - příběhy lázeňství

Muzeum Karlovy Vary

muzejní noc 9.06.2012 od 17:00 do 21:00

Vstupné: zdarma

Letošní Muzejní noc má téma Kapitoly z dějin karlovarského lázeňství aneb Příběh plný paradoxů. Návštěvníky naladí hudební dvojice Kristl and friend. Historik S.Burachovič pohovoří o Kratochvilné historii lázeňství. Při komentované prohlídce stálé expozice se návštěvníci dozví něco ze zmíněného „zákulisí“ návštěv slavných osobností. Například car Petr Veliký se sem přijel zotavit poté, co v roce 1711 unikl z obklíčení Turků na Balkáně. Tečkou muzejní noci bude představení Divadla Viktora Braunereitera.

Vrcholem večera bude představení Divadla Viktora Braunreitera, jehož principál je zaručeným zdrojem zábavy. Bonusem pro návštěvníky Muzejní noci pak bude možnost volného pohybu po expozici a na výstavě o Kyselce. Ti mohou přijít zcela bezplatně nebo zanechat dobrovolný příspěvek.
Muzejní noc bude končit kolem 21. hodinyVrcholem večera bude představení Divadla Viktora Braunreitera, jehož principál je zaručeným zdrojem zábavy. Bonusem pro návštěvníky Muzejní noci pak bude možnost volného pohybu po expozici a na výstavě o Kyselce. Ti mohou přijít zcela bezplatně nebo zanechat dobrovolný příspěvek.

 

výstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstava

6   2

2017

sledujte novinky z rekonstrukce

..o dění vám přinášímě průběžné informace, otevření muzea v KVse kvapem blíží..

1   1

2017

NOVÝ ROK 2017

Všem našim příznivcům přejeme krásný nový rok a těšíme se na příští setkání s vámi na našich akcích a také v nové expozici, kterou budeme již brzy otvírat.

 

 

30   11

2016

otvírací doba v lednu

Jak budeme mít otevřeno, čtete v záložce PROBÍHAJÍCÍ.