výstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstava

Muzejní noc - příběhy lázeňství

Muzeum Karlovy Vary

muzejní noc 9.06.2012 od 17:00 do 21:00

Vstupné: zdarma

Letošní Muzejní noc má téma Kapitoly z dějin karlovarského lázeňství aneb Příběh plný paradoxů. Návštěvníky naladí hudební dvojice Kristl and friend. Historik S.Burachovič pohovoří o Kratochvilné historii lázeňství. Při komentované prohlídce stálé expozice se návštěvníci dozví něco ze zmíněného „zákulisí“ návštěv slavných osobností. Například car Petr Veliký se sem přijel zotavit poté, co v roce 1711 unikl z obklíčení Turků na Balkáně. Tečkou muzejní noci bude představení Divadla Viktora Braunereitera.

Vrcholem večera bude představení Divadla Viktora Braunreitera, jehož principál je zaručeným zdrojem zábavy. Bonusem pro návštěvníky Muzejní noci pak bude možnost volného pohybu po expozici a na výstavě o Kyselce. Ti mohou přijít zcela bezplatně nebo zanechat dobrovolný příspěvek.
Muzejní noc bude končit kolem 21. hodinyVrcholem večera bude představení Divadla Viktora Braunreitera, jehož principál je zaručeným zdrojem zábavy. Bonusem pro návštěvníky Muzejní noci pak bude možnost volného pohybu po expozici a na výstavě o Kyselce. Ti mohou přijít zcela bezplatně nebo zanechat dobrovolný příspěvek.

 

výstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstava

25   4

2017

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

První komentovaná prohlídka samotnými autory expozice bude v neděli 30.dubna od 15 hodin, více v záložce PŘIPRAVUJEME

24   4

2017

muzeum v KV nově OTEVŘENO

Dočkali jsme se a po 2 letech otevřeli nové muzeum v K.Varech. Otevírací doba je od úterý do neděle v době od 10 do 18 hodin, vstupné je 100/60 Kč. PŘIJĎTE I VY!

24   4

2017

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2016

Jak jsme si vedli v loňském roce najdete v záložce muzeum ředitelství