CZ | DE | EN
výstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstava

Muzejní noc - příběhy lázeňství

Muzeum Karlovy Vary

muzejní noc 9.06.2012 od 17:00 do 21:00

Vstupné: zdarma

Letošní Muzejní noc má téma Kapitoly z dějin karlovarského lázeňství aneb Příběh plný paradoxů. Návštěvníky naladí hudební dvojice Kristl and friend. Historik S.Burachovič pohovoří o Kratochvilné historii lázeňství. Při komentované prohlídce stálé expozice se návštěvníci dozví něco ze zmíněného „zákulisí“ návštěv slavných osobností. Například car Petr Veliký se sem přijel zotavit poté, co v roce 1711 unikl z obklíčení Turků na Balkáně. Tečkou muzejní noci bude představení Divadla Viktora Braunereitera.

Vrcholem večera bude představení Divadla Viktora Braunreitera, jehož principál je zaručeným zdrojem zábavy. Bonusem pro návštěvníky Muzejní noci pak bude možnost volného pohybu po expozici a na výstavě o Kyselce. Ti mohou přijít zcela bezplatně nebo zanechat dobrovolný příspěvek.
Muzejní noc bude končit kolem 21. hodinyVrcholem večera bude představení Divadla Viktora Braunreitera, jehož principál je zaručeným zdrojem zábavy. Bonusem pro návštěvníky Muzejní noci pak bude možnost volného pohybu po expozici a na výstavě o Kyselce. Ti mohou přijít zcela bezplatně nebo zanechat dobrovolný příspěvek.

 

výstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstavavýstava
Instagram
Facebook
Twitter


Muzeum Karlovy Vary
příspěvková organizace
Karlovarského kraje
IČ: 72053810
IDDS:nyws35c
sekretariat@kvmuz.cz
Admin

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Vyletnik.cz - hrady a zámky, rozhledny, cyklotrasy a další tipy na výlety
Kam na výlet Karlovarský kraj