únor, březen 2016 - stavba pokračuje

Rekonstrukce muzea je plném proudu, na stavbě ve druhém patře proběhly nejvíce obávané průrazy příček pro zvětšení výstavních sálů, dokončen byl rozvod elektroinstalace pro vysoce sofistikovaný systém především audiovizuálních technologií v budoucí expozici. Dokončeny jsou rovněž stropní průrazy a probíhá vestavba výtahové šachty. Ve druhém patře se dokončují omítky a podhledy, zatímco v přízemí nás čekají ještě mohutné dispoziční změny. Zde je dnes již zřejmé nové umístění poklady, která bude propojena s bistrem a s výstavními sály, ve kterých se právě dokončují hydroizolace. Největší změnou ještě projde levé křídlo vestibulu, kde se nově vybuduje konferenční místnost.

Zatímco se v budově uskutečňují výrazné změny, početný tým odborných pracovníků a specialistů detailně dopracovává obsah expozice v souladu se zhotovitelem expozice, ti nastoupí do dokončených interiérů v srpnu.

Harmonogram prací probíhá v časových limitech a vše nasvědčuje tomu, že stavba bude dokončena do konce července. Přikládáme pár ilustračních fotografií.

2.NP výtah.šachta.JPG

3.NP do M7.JPG

3.NP M6..JPG

1 NP od vstupu vlevo.jpg

2 NP stavba M3 sadrose.jpg

25   4

2017

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

První komentovaná prohlídka samotnými autory expozice bude v neděli 30.dubna od 15 hodin, více v záložce PŘIPRAVUJEME

24   4

2017

muzeum v KV nově OTEVŘENO

Dočkali jsme se a po 2 letech otevřeli nové muzeum v K.Varech. Otevírací doba je od úterý do neděle v době od 10 do 18 hodin, vstupné je 100/60 Kč. PŘIJĎTE I VY!

24   4

2017

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2016

Jak jsme si vedli v loňském roce najdete v záložce muzeum ředitelství