květen 2016 - stavba finišuje

Stavební činnost na interiérech je v plném tempu a pokračuje podle harmonogramu. Demoliční práce dávno skončily a staveniště se pomalu ale jistě mění v přívětivé prostory, ve kterých bude následně instalována nová muzejní expozice.

Ve druhém a třetím patře jsou hotové omítky, dokončuje se malování, byla osazena repasovaná okna, zapojeny jsou také radiátory. V přízemí jsou do podlah osazeny veškeré armatury a zality do podlah. Práce na sanacích k odstranění vlhkosti ve výstavních sálech se dokončují.

Bývalý správcovský byt prochází výraznou změnou pro budoucí konferenční sál. Ve vstupním vestibulu byly započaty štukatérské práce na původních pilířích s římsami. Pro připomenutí: na samotném začátku stavby byly z pilířů odstraněny nevzhledné mramorové obklady.

Nejbližší fází díla bude osazení výtahu do výtahové šachty a zahájení pokládky dubové podlahy do expozičních sálů, na řadu přijde také finalní úprava sociálního zařízení.

Pro ilustraci si prohlédněte pár srovnávacích fotografií.

3 NP stavba M6 vymalba.jpg

3 NP stavba M6 topeni.jpg

3 NP stavba chodba rimsy detail.jpg

3 NP stavba M8 sadrose, radiátory, pohled k M9.jpg

2 NP stavba M5 detail.jpg

1 NP stavba vystavak sanace a podlahy.jpg

1 NP stavba vystavak podlahy a sanace.jpg

1 NP stavba byv byt niky.jpg

1 NP stavba byv byt teraco.jpg

25   4

2017

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

První komentovaná prohlídka samotnými autory expozice bude v neděli 30.dubna od 15 hodin, více v záložce PŘIPRAVUJEME

24   4

2017

muzeum v KV nově OTEVŘENO

Dočkali jsme se a po 2 letech otevřeli nové muzeum v K.Varech. Otevírací doba je od úterý do neděle v době od 10 do 18 hodin, vstupné je 100/60 Kč. PŘIJĎTE I VY!

24   4

2017

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2016

Jak jsme si vedli v loňském roce najdete v záložce muzeum ředitelství