květen 2016 - stavba finišuje

Stavební činnost na interiérech je v plném tempu a pokračuje podle harmonogramu. Demoliční práce dávno skončily a staveniště se pomalu ale jistě mění v přívětivé prostory, ve kterých bude následně instalována nová muzejní expozice.

Ve druhém a třetím patře jsou hotové omítky, dokončuje se malování, byla osazena repasovaná okna, zapojeny jsou také radiátory. V přízemí jsou do podlah osazeny veškeré armatury a zality do podlah. Práce na sanacích k odstranění vlhkosti ve výstavních sálech se dokončují.

Bývalý správcovský byt prochází výraznou změnou pro budoucí konferenční sál. Ve vstupním vestibulu byly započaty štukatérské práce na původních pilířích s římsami. Pro připomenutí: na samotném začátku stavby byly z pilířů odstraněny nevzhledné mramorové obklady.

Nejbližší fází díla bude osazení výtahu do výtahové šachty a zahájení pokládky dubové podlahy do expozičních sálů, na řadu přijde také finalní úprava sociálního zařízení.

Pro ilustraci si prohlédněte pár srovnávacích fotografií.

3 NP stavba M6 vymalba.jpg

3 NP stavba M6 topeni.jpg

3 NP stavba chodba rimsy detail.jpg

3 NP stavba M8 sadrose, radiátory, pohled k M9.jpg

2 NP stavba M5 detail.jpg

1 NP stavba vystavak sanace a podlahy.jpg

1 NP stavba vystavak podlahy a sanace.jpg

1 NP stavba byv byt niky.jpg

1 NP stavba byv byt teraco.jpg

6   2

2017

sledujte novinky z rekonstrukce

..o dění vám přinášímě průběžné informace, otevření muzea v KVse kvapem blíží..

1   1

2017

NOVÝ ROK 2017

Všem našim příznivcům přejeme krásný nový rok a těšíme se na příští setkání s vámi na našich akcích a také v nové expozici, kterou budeme již brzy otvírat.

 

 

30   11

2016

otvírací doba v lednu

Jak budeme mít otevřeno, čtete v záložce PROBÍHAJÍCÍ.