CZ | DE | EN

červen 2016 - výtah a podlahy

Muzeum bude po rekontrukci mít bezbariérový přístup, budeme tedy otevřeni i pro immobilní návštěvníky.  Vestavba výtahu znamenala především vybudování výtahové šachty, což znamenalo jednu z největších demoličních zásahů do stropních konstrukcí. Tuto fázi máme k naší radosti dávno za sebou. Po vyzdění výtahové šachty nastoupili specialisté k osazení pojezdové dráhy kabiny. A protože moderní výtah obsahuje dnes značné množství elektroniky, zkušební provoz výtahu nás teprve čeká.

Jak vyplývá z předchozích článků "špinavá práce"postupuje zdárně ke svému konci. Rekonstrukce interéru bude dokončena k 31. červenci. Začínají nastupovat profese, které dodávají interiéru "čistý" vzhled. Po kompletní výmalbě, osazení repasovaných oken a radiátorů byly zahájeny práce na pokládce dubové podlahy. Podívejte se na obrázky a uznejte sami, že  interiér nového muzea začíná mít senzační vzhled.

Dokončují se také práce na sociálních zařízeních. Největší podíl stavebních prací však ještě zbývá dokončit ve vstupním vestibulu a přilehlých sálech. Pokračujeme systémem shora dolu, takže nejhezčí obrázek se v současnosti naskýtá ve druhém patře.

výtah instalace vodicí drahy.jpg

výtah 2.jpg

vstup do výtahu.jpg

pokladka podlahy 1.jpg

pokladka podlahy 2.jpg

dubova podlaha fin.jpg

2 NP exp M3 podlaha1.jpg

2 NP exp M1b podlaha.jpg

IMG_20160908_102417.jpg

Instagram
Facebook
Twitter


Muzeum Karlovy Vary
příspěvková organizace
Karlovarského kraje
IČ: 72053810
IDDS:nyws35c
sekretariat@kvmuz.cz
Admin